Co dělám pro prodej vaší nemovitosti?

V dnešní době přehlcené reklamou a různými nabídkami není vůbec jednoduché rozlišit kvalitní nabídky nemovitostí od těch nekvalitních. Jako realitní makléř vám garantuji, že k rychlému prodeji vaší nemovitosti využiji veškeré dostupné prostředky a své dlouhodobé zkušenosti z realitního trhu.

Nemá smysl nabízet nemovitosti bez realitního makléře

Proč? S pomocí kvalitního realitního makléře si můžete být jisti úsporou času, energie, peněz a hlavně se nevystavujete riziku chyb při nezbytných právních a administrativních úkonech. Určitě znáte ty sliby – my jsme nejlevnější, my jsme nejrychlejší, my jsme největší apod. Ale skutek utek! Většinou ani jedno z toho není pravda. Servery prodávající nemovitosti bez realitních kanceláří nejsou v tomto případě nejefektivnější. Přímí zájemci o koupi nemovitosti se nebudou ozývat tak rychle jak si přejete. První kdo vám zavolá, bude realitní makléř sedící celé dny na internetu a čekající na nabídku, jako je ta vaše. Věřte mi, že jako majitel nemovitosti budete zanedlouho otráven telefonáty a celý prodej nemovitosti se vám znepříjemní. I z tohoto důvodu je spolupráce s realitním makléřem tou správnou cestou jak co nejjednodušeji prodat nemovitost.

PRODEJNÍ PROCES

Po prvním ať už osobním, telefonickém či emailovém kontaktu vás v předem domluveném čase navštívím a důkladně si prohlédnu vámi prodávanou nemovitost. Zároveň ji kvalitně nafotím a provedu odhad tržní ceny. Tímto naše první schůzka splnila svůj účel a do dvou dnů vám připravím celkovou cenovou nabídku včetně smluvní dokumentace. V případě, že dojde z vaší strany k její akceptaci, podepíšeme smlouvu a já se postarám o zveřejnění vaší nemovitosti v maximálním počtu prodejních kanálů.

Jak co nejvíce vydělat?

FOTKA PRODÁVÁ!

I vy, jako prodávající se můžete podílet na rychlém prodeji a vyšším výdělku vaší nemovitosti. Klíčem k výhodnému prodeji je před mojí první návštěvou kvalitně připravená nemovitost. Dostatečným úklidem a i za pomocí drobných úprav interiéru lze vykouzlit pozitivní atmosféru, která udělá dobrý dojem na potenciální kupující. Nebojte se do své nemovitosti trochu investovat, garantuji vám několikanásobné zhodnocení vaší investice. Jakmile je vše připravené, nemovitost profesionálně nafotím, protože fotografie řekne víc než tisíc slov.

SOUČASNÝ TREND? VIDEOPROHLÍDKA!

Videoprohlídka je při prodeji nemovitostí vychytávkou posledních měsíců, která by neměla chybět v nabídce služeb žádného makléře. Jsem přesvědčen, že kvalitně zpracovaná videoprohlídka může vést k rychlejšímu prodeji vaší nemovitosti. Všechny videoprohlídky najdete na mé webové stránce www.laner.cz, na sociální síti facebook a youtube, kde  jsem pro vás připravil videokatalog. Jedním z největších trendů poslední doby je filmování pomocí dronu, který nabízí unikátní pohled na nabízenou nemovitost z ptačí perspektivy. Věřím, že videoprohlídky pomohou kupujícím vstoupit do světa nemovitostí z pohodlí domova.

BEZ REALITNÍCH SERVERŮ TO PROSTĚ NEJDE!

Velmi efektivním inzertním kanálem pro prodej nemovitosti jsou realitní servery. Po podpisu smlouvy začnu vaši nemovitost nabízet na nejnavštěvovanějších realitní serverech jako jsou např. www.sreality.cz, www.reality.idnes.cz a www.ceskereality.cz, a dalších. Touto formou inzerce je měsíčně osloveno až 1,5 miliónu potenciálních zájemců.

                      

Placená reklama na internetu

Konkurence je na internetu opravdu veliká, a proto vám můžu zařídit placenou inzerci na internetových vyhledávačích jako je například Google nebo Seznam. Inzerát se tak zobrazí většímu počtu  potenciálních zájemců o koupi vaší nemovitosti. Tato forma inzerce může být buď textová nebo obrazová.

NA SOCKÁCH JSOU VŠICHNI

Dnešní online doba si žádá mnohem víc než jen realitní servery a placenou reklamu. Facebooková stránka je takřka nutností každého realitního makléře. Proto je vaše nemovitost nabízena na facebookové stránce realitní kanceláře NEXT Olomouc a samozřejmě i na mém facebookovém profilu. I sociální síť facebook umožňuje propagovat vybrané inzeráty, čehož hojně využívám i já.

PREZENTACE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

Vizitka vaší nemovitosti umístěná na webových stránkách realitní kanceláře NEXT Olomouc a na mém osobním makléřském webu je úplnou samozřejmostí. Nemovitosti si můžete prohlédnout v sekci ,,nabídka realit”, kterou pravidelně aktualizuji o nově inzerované nemovitosti.

SPECIÁLNÍ WEBOVÁ STRÁNKA

Pro velmi exkluzivní klienty nabízím možnost vytvoření speciální webové stránky, která bude pouze o nabízené nemovitosti. Webové stránky tak osloví mnohem více zájemců, kteří nebyli běžnou inzercí dosud osloveni.

KDYŽ JDETE NA RANDE S NEMOVITOSTÍ

Prodej nemovitostí můžeme s nadsázkou považovat jako paralelu k randění. Hlavní částí prodeje je prohlídka nemovitosti, na které ji  vážným zájemcům o koupi osobně představím. Návštěva nemovitosti je ideální příležitostí k zodpovězení všech dotazů a získání ucelené představy o nabídce. U speciálních nabídek či developerských projektů je možnost uspořádání dne otevřených dveří, kde si zájemce mimo jiné může nabízenou nemovitost ,,osahat” a strávit v ní více času než při běžné prohlídce.

Všechny výše uvedené kroky mají za cíl co nejefektivněji propagovat vámi nabízenou nemovitost tak, aby svého kupce našla v co nejkratším čase.