Olomouc – Dělnická 3+1 75m2

Popis objektu

🇨🇿Nabízíme vám skvělou novinku do prodeje. Jedná se o byt v Olomouci o dispozici 3+1 a rozměrech 75m2. Byt disponuje mimo jiné lodžií a nabízí krásný výhled do zeleně. Byt se nachází v klidné lokalitě s perfektní dostupností. Byt se nachází v 3. patře panelového domu. Bytové jádro prošlo rekonstrukcí, tím vznikla velká koupelna a WC. Velkou výhodou toho bytu jsou 3 prostorné pokoje a navíc velká prostorná šatna. V Okolí bytu najdete školu, školku, zdravotní středisko i fitness. Vše je v dosahu do 5 minut pěšky od bytu.

Neváhejte a kdykoliv mi volejte nebo pište o veškeré bližší informace a prohlídky tohoto bytu! Budu se na vás těšit.

Roman Láner
+420 608 879 203
roman@romanlaner.cz

🇬🇧We offer you today a great new apartment for sale. It is an apartment in Olomouc with 3+1 rooms and dimensions of 75 m2. The apartment has, among other things, a loggia and offers a beautiful view of the greenery. The apartment is located in a quiet location with perfect accessibility. The apartment is located on the 3rd floor of a block of flats. The core of the bathroom has been renovated, resulting in a large bathroom and toilet. The big advantage of the apartment are 3 spacious rooms and a large spacious wardrobe. In Okolí bytu you will find a school, a kindergarten, a health center and a fitness center. Everything is within a 5-minute walk from the apartment.

Do not hesitate to call or write to me at any time for any further information and tours of this apartment! I will look forward to seeing you.

Roman Laner
+420 608 879 203
roman@romanlaner

4 290 000,- + provize 3%

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje

Napište mi skrze kontaktní formulář – odpovím zpravidla do 24 hodin, nebo mě kontaktujte přímo.