Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš
Steve Jobs

V dnešní době není jednoduché najít kvalitního makléře, který vás provede celým procesem nákupu, prodeje a pronájmu nemovitosti, pomůže překonat všechny překážky a skryté nástrahy. Velmi dobře si uvědomuji, že prodej nebo nákup domu či bytu je pro spoustu z nás výjimečnou událostí, při které nechceme udělat chybu. Proto bych vám rád nabídl svoje služby.

Budu rád, když vás o svých kvalitách na realitním trhu, zkušenostech v oblasti prodeje a znalostí Olomouckého regionu přesvědčím osobně.

Budu vaším osobním i rodinným makléřem

V oblasti prodeje se pohybuji již několik let a z nabitých zkušeností čerpají dál i mí klienti. Jelikož pocházím z Olomouckého kraje a většinu života zde působím, znám místní trh a jeho možnosti jak z hlediska prodeje, tak pronájmu. Pod realitní kanceláří NEXT Reality působím dlouhodobě a díky jejímu silnému zázemí a renomé na domácím trhu tak disponuji stabilním zdrojem inspirace a platformou pro sdílení odborných zkušeností, kde spokojená klientela je tou největší odměnou.

A protože individuální přístup je přidanou hodnotou, na které si zakládám, rád bych se s Vámi potkal osobně u šálku kávy a probral konkrétní možnosti naší spolupráce.

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Romanovi Lánerovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky v Olomouci. Jeho přístup byl velice profesionální a přitom lidský, na nastalé situace reagoval okamžitě. Ve všech činnostech byl naprosto přesný a dochvilný. Díky těmto zkušenostem vaše společnost získala vděčného zákazníka, který se na vás v případě potřeby určitě znovu obrátí a vaše služby bude doporučovat.
Kamil

Prodával jsem dům přes dvě nejmenované nadnárodní realitky déle než 1 rok. Výsledek 0. Po roce jsem měl pocit že můj dům je za částku kterou jsem požadoval neprodejný.Poté jsem dostal tip na pana Lánera s tím že je to velice schopný a ochotný makléř. S vědomím že nemohu nic ztratit jsem pana Lánera kontaktoval. Týden po podpisu zprostředkovatelské smlouvy už pro mě měl kupce za cenu za kterou to předešlé dvě realitky neuměli rok prodat. Pro mě naprosto neuvěřitelná rychlost. Od pana Lánera jsem měl super servis. Vše zařídil, postaral se, vysvětlil. Spolupráce s panem Lánerem neměla chybičku. Pan Láner je v mých očích opravdový profesionál. Mohu jen doporučit. Děkuji za spolupráci.
Libor H.
S panem Lánerem jsme byli velice spokojeni, při prodeji našeho domu. Byl velice ochotný, spolehlivý a komunikace nebyla žádný problém. Vždy zodpověděl naše otázky, které jsme kladli. Rychlost prodeje byla excelentní, a jakýkoliv problém s námi vyřídil jak bylo v jeho silách. Opravdu doporučujeme spolupráci s panem Lánerem pokud přemýšlíte o prodeji nemovitosti.
Pavlína L.

Nastartuje svoje projekty s námi

Jsem realitním specialistou nákupu a prodeje nemovitostí na klíč. Specializuji se na Olomoucký kraj, díky čemuž mám detailní přehled o lokálním realitním trhu. Nabídka mých služeb obsahuje komplexní péči při nákupu či prodeji vaší nemovitosti. Individuálně a s veškerou vážností přistupuji ke každému klientovi. Vypracuji vám individuální nabídku na odkup vaší nemovitosti nebo najdu nemovitost dle vašich představ.