HOME STAGING ANEB PŘED A PODESIGN A PŘÍPRAVA DETAILŮ K FOCENÍ


NABÍZÍM

Individuální výši provize

Výkup nemovitostí do 48 hodin

Poskytnutí až 70% zálohy na vaši nemovitost

Revize stávajících nájemních smluv

Sjednání hypotéky, nejlepší nabídka na trhu

Právní poradenství a veškerý možný servis

Realitní Služby

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

PRONÁJMY NEMOVITOSTÍ

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

Společnost NEXT INVEST patří do skupiny NEXT REALITY GROUP a.s, disponuje značným kapitálem a tak klientům, kteří prodávají nemovitosti, může nabídnout okamžitou zálohu až do výše 1 500 000 Kč. Díky tomu, že jsem součástí této skupiny, mohu svým klientům nabídnout službu okamžitého výkupu jejich nemovitostí v nejkratším možném čase a za nejvýhodnější možnou cenu.

Vykupujeme byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, rekreační objekty a pozemky. Řešíme také exekuce, zástavy a ostatní právní zátěže na nemovitostech.

Zajistím tržní ocenění nemovitosti, kompletní právní servis (vypracování smluv, jednání s katastrem nemovitostí) a úhradu finančních prostředků na účet klienta do 2 dnů.

Moji klienti oceňují především rychlost a servis. Již nemusíte čekat na kupujícího, kterého budete dlouhé měsíce hledat prostřednictvím realitních kanceláří, řešit složité požadavky právních zástupců (včetně plateb za jejich služby), čekat na úhradu finančních prostředků z hypoték, přizpůsobovat se termínům na předání nemovitosti, platit daňové poradce atd.

Služba je určena pro všechny klienty na území celé ČR. Typem nemovitosti pro prodej mohou být byty v osobním i družstevním vlastnictví, domy, rekreační objekty a pozemky.

Zavolejte mi nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Pak s vámi sjednám osobní schůzku.

Posoudím vaši situaci, vypracuji tržní ocenění nemovitosti a navrhnu ideální postup v jednání se zástavními věřiteli a exekutory.

Naše právní oddělení připraví smluvní dokumentaci k výkupu vaší nemovitosti nebo k výplatě zálohy kupní ceny.

Příslušnou částku vám pošleme nejpozději do 2 pracovních dnů od splnění podmínek podepsaných ve smlouvě na váš bankovní účet.

Prodávejte beze strachu a efektivně

Napište mi