Jak vám může kvalitní video pomoci prodat nemovitost?

Inzertní servery praskají ve švech. A i když poptávka po nemovitostech stále stoupá, ne každá nabídka uspěje. Zaujmout potenciálního zájemce je totiž stále těžší, a tak realitním makléřům nezbývá, než se pořádně snažit a zapojit další propagační nástroje – třeba video. 

Fotky často nestačí

Inzerátu bez fotek si nikdo nevšimne. Inzerát s nekvalitními fotkami většina lidí přeskočí – profesionální fotoprezentace je proto v současnosti naprostá nutnost. Pokud ale chcete potenciální kupce doopravdy zaujmout, musíte často udělat něco navíc. Fotky totiž nedokážou sledující tolik vtáhnout, probudit v nich emoce a nastartovat jejich představivost. 

Cílem videa je ukázat to nejdůležitější

Propagace nemovitostí pomocí videa rozhodně nemá trvat dlouho a pokrýt vše, co je v inzerátu. V 1–2 minutách má shrnout to nejatraktivnější a ukázat nemovitost v tom nejlepším světle. Prostřednictvím videa můžete v lidech probudit emoce, ukázat jim krásy okolí a nechat na ně prostřednictvím obrazovky dýchnout atmosféru nabízeného domu nebo bytu.

PRODEJ, RODINNÉ DOMY 4+1, 100M² – LIPTAŇ

Co vše můžete do videa zahrnout?

Na videu jste schopni daleko lépe odprezentovat nemovitost jako celek. Sledující si dokáže během pár vteřin představit prostor i jednotlivé místnosti. A zaměřit se můžete i na detaily. Skvělé jsou také záběry z dronu, díky kterým ukážete krásy nemovitosti a jejího okolí z ptačí perspektivy. V postprodukci je pak možné do videa vložit například grafické ohraničení pozemku nebo atraktivní animace. Výhodou je také možnost doplnění voiceoveru nebo titulků, v nichž můžete shrnout ty nejdůležitější informace. 

Proč se vyplatí do videa investovat?

Nespornou výhodou je, že se výrazně odlišíte od konkurence. I když je video čím dál oblíbenější součástí propagace v realitách, stále ho využívá jen malý zlomek makléřů. Inzerát s videem je daleko atraktivnější a podle průzkumů si jej prohlédne daleko více lidí. A celkově platí, že čím lepší propagace, tím vyšší cenu za nemovitost můžete získat. 

Využijte služby profesionálů

Mnoho lidí se snaží ušetřit každou korunu, často ale šetří na špatných místech. Pokud se vám nechce platit za profesionálního makléře, je to samozřejmě vaše volba. Využití jeho služeb se ale opravdu vyplatí. Nejen, že má kolem sebe profesionály z ostatních oborů, kteří mu pomohou prodat nemovitost daleko rychleji. Díky zkušenostem a orientaci na realitním trhu dokáže také zvýšit celkovou cenu nemovitosti. Zajistí prodej bez starosti a ještě na tom vyděláte. Máte zájem? Jsem tu pro vás.