O mně

realitní makléř

Jmenuji se Roman a od roku 2017 působím jako realitní makléř v Olomouckém kraji. Za tu dobu jsem pomohl s prodejem více než 300 nemovitostí a vykouzlil úsměv u 320 klientů.

Prodej nemovitosti nebo hledání nového domova je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě a není zde prostor na chyby. Proto si dávám záležet na každém detailu a svou práci vždy odvádím na 100 %. Neustále se snažím hledat další možnosti prezentace – klasické fotky doplňuji videoprezentací a využívám i dron. V inzerátech používám 3D půdorys a k propagaci využívám sociální sítě.
Samozřejmostí je i certifikace realitního makléře a pojištění

Proč svěřit důvěru právě mně?

  • Stanu se partnerem, na kterého se budete moci 100% spolehnout. Odpovím na všechny vaše otázky a budu tu pro vás kdykoliv mě budete potřebovat.
  • Zajistím celý průběh prodeje nebo pronájmu nemovitosti od A do Z. Po tom, co mi předáte podklady k bytu nebo domu, se už nebudete muset o nic starat. Vyřídím za vás všechny potřebné papíry, postarám se o prohlídky a o všem vás budu pravidelně informovat.
  • Lidé nakupují očima. Zajistím proto atraktivní prezentaci, díky které bude vaše nemovitost mezi ostatními vyčnívat. Spolupracuji s profesionálním fotografem a kameramanem, používáme dron, 3D půdorysy a nabídku podpoříme i placenou propagací na sociálních sítích, takže se dostane mezi daleko více lidí.   
  • Zakládám si na individuálním přístupu a vaše spokojenost je pro mě na prvním místě. Rád se s vámi nezávazně sejdu nad šálkem kávy a proberu konkrétní možnosti spolupráce.
  • Mám za sebou zázemí mnoha dalších realitních makléřů, takže mám spoustu možností se dál profesně vzdělávat a neustále čerpat odborné zkušenosti a inspiraci. 

A nejsem na to sám!

David Stašek

Specialista na FB reklamu

Lucie Rajčanová

Copywriter a grafik

Radek Dvořák

Fotograf

V záloze mám ale i další profesionály třeba na home staging, stavební úpravy, právo, marketing a mnoho dalších.

Chcete využít moje služby? Jsem tu pro vás.

0 +
nemovitostí prodáno
0 +
nemovitostí pronajmuto
0 +
spokojených klientů
0 %
odvedená práce