Prodej nemovitosti

Rozhodli jste se prodat nemovitost. A co dál?

Konečně padl finální verdikt a jste připraveni rozloučit se s vaším bytem, domem nebo pozemkem v Olomouckém kraji. Hlavou vám běží nejhrůznější scénáře o tom, co vše budete muset vyřídit a kolik vám to zabere času. Nebojte se! Postarám se totiž o vše za vás. Jak spolupráce se mnou probíhá?

Prodej nemovitosti nebo hledání nového domova je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě a není zde prostor na chyby. Proto si dávám záležet na každém detailu a svou práci vždy odvádím na 100 %. Neustále se snažím hledat další možnosti prezentace – klasické fotky doplňuji videoprezentací a využívám i dron. V inzerátech používám 3D půdorys a k propagaci využívám sociální sítě.
Samozřejmostí je i certifikace realitního makléře a pojištění.

První oťukávání

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli a svěřit důležitou věc jako je prodej nemovitosti jen tak někomu. Přečtěte si v ostatních částech webu, jakým způsobem pracuji, ať víte, co ode mě můžete čekat. Pokud se vám moje práce líbí, napište mi e-mail, nebo mi zavolejte. Pošlu vám o mně základní informace, certifikace i malou ochutnávku z prezentací předchozích prodejů.

Schůzka nad šálkem kávy

Na začátku se potkáme na nezávazné schůzce, kde probereme všechny potřebné informace. Poslechnu si vaši představu a nastíním vám, jakým směrem by se naše spolupráce ubírala. Pokud budete se vším souhlasit, dodáte mi podklady k dané nemovitosti a tím vaše starosti končí. 

Nacenění nemovitosti

Cenu domu, bytu nebo pozemku ovlivňuje velké množství faktorů. Díky zkušenostem vím, co vše vzít v potaz, a jak postupovat. Odhad vám připravím zcela zdarma a pokud budete s cenou souhlasit, projdeme smlouvu o prodeji a pustím se do práce. 

Nafotím, natočím

Od této fáze už bude vše na mě. Pomohla by stěně v kuchyni nová výmalba? Zajistím ji. Chtěl by prostor před focením trochu uspořádat a zatraktivnit? Postarám se o to. Zajistím zkrátka vše od drobných úprav přes home staging až po samotné profi focení. Součástí prezentace bude také videoprohlídka, díky které si budou moci potenciální zájemci daný prostor daleko lépe představit. A chybět nebudou ani atraktivní záběry z dronu.

Moderní propagace

Jakmile bude inzerát hotový, publikuji ho na všech dostupných inzertních serverech a přidám jej také na sociální sítě. Ty jsou skvělým nástrojem, jak dostat nemovitost mezi co nejvíce relevantních lidí. Díky placené propagaci mohu jasně zacílit na potenciální klienty a mnohonásobně tak zvýšit šanci prodeje.  

Postarám se, abyste byli vždy v obraze

Veškeré novinky vám dám vždy včas vědět. Budu vás informovat o celém průběhu prodeje, pořádaných prohlídkách i všech ostatních detailech. Zároveň vám budu k dispozici vždy, když se budete chtít na cokoliv zeptat.

Vyřídím všechno papírování

Našli jsme vážného zájemce. Aby vše proběhlo bez komplikací, zkontroluji jeho koupěschopnost a pomohu mu zajistit financování. S renomovanou právní kanceláří zajistím všechny potřebné smlouvy a dokumenty pro převod nemovitosti.

Předáme klíče a máme hotovo

Poslední fází prodeje je samotný podpis kupní smlouvy a předání klíčů. Mám za sebou více než 1 550 prodejů nemovitostí a vždy se nejvíce těším právě na tento okamžik. Vy se radujete, protože prodej proběhl úspěšně. Kupující našel nový domov a já jsem rád, že jsou obě strany spokojené. 

Co říkají klienti?

Líbila by se vám taková spolupráce?

Pošlete mi zprávu

0 +
nemovitostí prodáno
0 +
nemovitostí pronajmuto
0 +
spokojených klientů
0 %
odvedená práce