3 dny – Tak dlouho mi trvalo najít kupce pro pozemek ve Lhotě pod Kosířem.

Popis objektu

🌳🏡 Prodej pozemku – Lhota pod Kosířem 🏡🌳

Máme pro Vás skvělou nabídku! Nabízíme k prodeji pozemek v malebné obci Lhota pod Kosířem. Tento pozemek o rozloze 1464m2 je perfektně situovaný pro výstavbu Vaší dřevostavby. A co je nejlepší? Veškeré povoleníčka již máme vyřízené!

Na tento pozemek je platné povolení pro vrtanou studnu, stavbu chaty i septik. Takže Vaše obavy z různých administrativních věcí můžeme hned uklidnit. Vše je již připraveno pro to, abyste mohli začít stavět svůj vysněný domeček.

Pozemek se nachází pouhých 20 minut jízdy od krásného města Olomouce. Tato lokalita je vyhledávaná svou klidnou atmosférou, přírodou a výhodnou polohou. Díky dobře dostupnému spojení s Olomoucí můžete mít vše potřebné jen na dosah ruky.

Povolení na stavbu zděné chaty Vám umožňuje využívat tuto nemovitost k trvalému bydlení. Původní majitel měl přesně takový záměr a nyní je ta šance Vaše!

Pokud máte zájem o více informací o tomto atraktivním pozemku, neváhejte kontaktovat našeho makléře. Ten Vám rád poskytne veškeré potřebné informace, odpoví na Vaše otázky a domluví s Vámi prohlídku lokality.

Náš tým se těší na Vaši zprávu a těšíme se na to, že Vám zařídíme Vaše vysněné bydlení v Lhotě pod Kosířem! 🌳🏡😃

1250,-Kč/m2

Pošlete mi zprávu

Kontaktní údaje

Napište mi skrze kontaktní formulář – odpovím zpravidla do 24 hodin, nebo mě kontaktujte přímo.